ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2319

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.05.2004 N 750

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 08.11.2007 N 1077/2007 "Про заходи щодо будівництва доступного житла в Україні та поліпшення забезпечення громадян житлом", рішення Київської міської ради від 16.09.2010 N 30/4842 "Про затвердження Програми будівництва (придбання) доступного житла у м. Києві на 2010 - 2017 роки", з метою поновлення житлового фонду м. Києва:

1. Внести зміни до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.05.2004 N 750 "Про реконструкцію будинку на вул. Мартиросяна, 5 та будівництво жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7, 19 у Солом'янському районі" (зі змінами та доповненнями), виклавши розпорядження у такій редакції:

"Про реконструкцію будинку на вул. Мартиросяна, 5 та будівництво жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7,19 у Солом'янському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою збільшення обсягів будівництва житла за програмою доступного житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку і користуються правом позачергового або першочергового забезпечення житлом, та для тих, які тривалий час перебувають на загальній черзі квартирного обліку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") виступити замовником реконструкції гуртожитку на вул. Мартиросяна, 5 під жилий будинок з поквартирним заселенням з влаштуванням надбудови та будівництва жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7, 19, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження, враховуючи, що зазначені будівлі знаходяться на балансі КП "Спецжитлофонд".

2. КП "Спецжитлофонд" у встановленому законодавством порядку:

2.1. Забезпечити відселення громадян, які проживають та зареєстровані у будинках N 5 на вул. Мартиросяна та NN 17/7, 19 на вул. Соціалістичній, на інше місце проживання.

2.2. Забезпечити знесення відселених будинків NN 17/7, 19 на вул. Соціалістичній після оформлення дозвільної документації у встановленому законодавством порядку.

2.3. Одержати вихідні дані на проектування об'єктів у встановленому законодавством порядку.

2.4. Визначити генеральні проектні та підрядні будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у порядку, передбаченому законодавством.

2.5. Розробити та затвердити у встановленому законодавством порядку проектно-кошторисну документацію на реконструкцію та будівництво жилих будинків.

2.6. Здійснити фінансування реконструкції та будівництва жилих будинків за рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів у встановленому законодавством порядку.

2.7. У складі проекту будівництва виконати розрахунки щодо забезпечення населення об'єктами соціально-побутового призначення і передбачити їх розміщення та будівництво одночасно із спорудженням жилих будинків.

2.8. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.9. Забезпечити введення будинків в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектами реконструкції та будівництва.

2.10. Після виконання підпункту 2.9 цього пункту зарахувати будинки, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, до комунальної власності територіальної громади міста Києва в установленому порядку.

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік та наступні роки щодо включення реконструкції гуртожитку на вул. Мартиросяна, 5 під жилий будинок з поквартирним заселенням з влаштуванням надбудови та будівництва жилого будинку на вул. Соціалістичній, 17/7, 19 за рахунок коштів міського бюджету та залучених коштів.

4. Експлуатаційним службам міста при оформленні технічних умов на інженерне забезпечення жилих будинків передбачити їх підключення, по можливості, безпосередньо до найближчих внутрішньоквартальних мереж та споруд.

5. Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 23.05.2003 N 890 "Про будівництво жилих будинків на вул. Соціалістичній, 17/7 та 19 у Солом'янському районі" визнати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова

О. Попов"

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали