ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2522

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.07.2003 N 1119 "Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" та враховуючи лист Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 26.05.2009 N 8/17-5463:

1. Пункт 3.3 Положення про щорічний міський конкурс "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 82 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.07.2011 N 1281 (Розпорядження N 1281)), викласти в такій редакції:

"3.3. Після перевірки на правильність оформлення та відповідність цьому Положенню, секретар конкурсної комісії розглядає подані учасниками показники для визначення рівня благоустрою території та підтримки громадського порядку відповідного району за рік та здійснює попередню оцінку за рейтинговими критеріями на основі бальної системи.

Перелік рейтингових критеріїв затверджується конкурсною комісією.

Максимальна кількість балів по кожному показнику дорівнює кількості учасників. У разі відсутності показника за відповідним критерієм у окремих учасників Конкурсу, максимальна кількість балів дорівнює кількості учасників, у яких є відповідні показники.

Рейтинг учасників, оцінених згідно із критеріями, визначається за сумарним зростанням значень кількості балів. У випадку набрання однакової кількості балів, переможець визначається більшістю голосів членів конкурсної комісії, які взяли участь у голосуванні. Якщо результати голосів розділились порівну, вирішальний голос має голова конкурсної комісії.

Кількість балів за рейтинговими критеріями, де вирішальним значенням є максимальні показники, визначається за наступною формулою:

Бобчисл = Кучасн х

Побчисл
___________
ПМакс

;

де: Бобчисл - обчислювальна кількість балів;

Кучасн - кількість учасників;

Побчисл - обчислювальний показник за даним критерієм;

Пмакс - максимальний показник за даним критерієм;

Кількість балів за рейтинговими критеріями, де вирішальним значенням є мінімальні показники, визначається за наступною формулою:

 

Бобчисл = Кучасн х

ПМін
__________
Побчисл

;

де: Бобчисл - обчислювальна кількість балів;

Кучасн - кількість учасників;

Побчисл - обчислювальний показник за даним критерієм;

ПМін - мінімальний показник за даним критерієм.

У разі неможливості визначення кількості балів через відсутність відповідних показників вони встановлюються конкурсною комісією за експертною оцінкою.

При підрахунку бали обчислюються із скороченням до десятих.

Рішення конкурсної комісії про визначення переможця Конкурсу оформлюється протоколом.

За результатами Конкурсу видається розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про підсумки щорічного міського конкурсу "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" та переможцю Конкурсу вручається перехідний кубок "Район найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку".

За підсумками Конкурсу переможець заохочується за рахунок та в межах асигнувань, передбачених бюджетом міста Києва на благоустрій".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В. та голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали