Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2006 року N 625 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2019 р. N 1012

Київ

Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2006 року N 625 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва від 12 квітня 2019 року та протокол Загальних зборів релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва від 11 березня 2019 року N 2/19:

1. У заголовку та абзаці першому розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2006 року N 625 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва" слова "релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва" замінити словами "Релігійної організації "Християнська баптиська Церква "Слово Благодаті".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади євангельських християн "Слово Благодаті" у Дарницькому районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2006 року N 625, виклавши його в новій редакції, що додається*.


Не наводиться.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали