ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.08.2018 р. N 686

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28 березня 2018 року N 191 "Про заходи з підготовки пляжів міста Одеси до роботи в період курортного сезону 2018 року та забезпечення вільного доступу на їх територію"

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 28 березня 2018 року N 191 "Про заходи з підготовки пляжів міста Одеси до роботи в період курортного сезону 2018 року та забезпечення вільного доступу на їх територію" (Розпорядження N 191), виключивши з додатка Мирошниченка Геннадія Миколайовича - заступника голови спеціальної комісії, начальника управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради та Панченка Олександра Юрійовича - заступника голови спеціальної комісії, в. о. заступника директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, відповідно включивши замість них Парфьонова Віталія Павловича - заступника голови спеціальної комісії, заступника начальника управління - начальника відділу інженерного захисту території та розвитку узбережжя управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради та Денісова Віталія Миколайовича - заступника голови спеціальної комісії, в. о. директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Котляра А. І.

 

Міський голова

Г. Труханов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали