ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2018 р. N 671

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28 лютого 2017 року N 150 "Про створення постійно діючої робочої групи із взаємодії з об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків"

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у зв'язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 28 лютого 2017 року N 150 "Про створення постійно діючої робочої групи із взаємодії з об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків" (Розпорядження N 150), замінивши у додатку 1 слова та символи: "Веслогузова Альона Ігорівна - секретар робочої групи, начальник відділу правового забезпечення департаменту міського господарства Одеської міської ради" на "Блінцова Вікторія Олегівна - секретар робочої групи, головний спеціаліст відділу правового забезпечення департаменту міського господарства Одеської міської ради".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова

Г. Труханов
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали