Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 24 травня 1994 року N 422 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Московському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2017 р. N 997

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 24 травня 1994 року N 422 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Московському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву старшого пастора та пастора релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Голосіївському районі м. Києва від 02 квітня 2017 року N 020417 та протокол загальних зборів членів релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Голосіївському районі м. Києва від 02 квітня 2017 року:

1. Унести до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 24 травня 1994 року N 422 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Московському районі м. Києва" такі зміни:

у заголовку та абзаці першому розпорядження слова "релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Московському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "Релігійна громада Незалежної Помісної церкви "Філадельфія" Християн Євангельської віри у Голосіївському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади незалежної Помісної церкви "ФІЛАДЕЛЬФІЯ" Християн Євангельської віри у Голосіївському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 24 травня 1994 року N 422, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали