Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 22 квітня 1994 року N 323 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Ленінградському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2018 р. N 545

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 22 квітня 1994 року N 323 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Ленінградському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву Старшого Пастора релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Святошинському районі м. Києва від 28 листопада 2017 року та протокол Загальних зборів віруючих релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Святошинському районі м. Києва від 20 листопада 2017 року N 1/17:

1. У заголовку та тексті розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 22 квітня 1994 року N 323 "Про реєстрацію Статуту релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Ленінградському районі м. Києва" слова "релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Ленінградському районі м. Києва" замінити словами "релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Святошинському районі м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади християн євангельської віри "Голгофа" у Святошинському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 22 квітня 1994 року N 323, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали