Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України від 8 липня 1992 року N 599 "Про реєстрацію статуту помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів "Віфанія" у Ватутінському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2018 р. N 809

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України від 8 липня 1992 року N 599 "Про реєстрацію статуту помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів "Віфанія" у Ватутінському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву старшого пастора від 16 листопада 2017 року та протокол позачергових загальних зборів релігійної громади "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва євангельських християн-баптистів від 10 вересня 2017 року N 77:

1. У заголовку та абзаці 1 розпорядження Представника Президента України від 8 липня 1992 року N 599 "Про реєстрацію статуту помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів "Віфанія" у Ватутінському районі м. Києва" слова "помісної церкви /релігійної громади/ євангельських християн-баптистів "Віфанія" у Ватутінському районі м. Києва" замінити словами "релігійної громади "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва євангельських християн-баптистів".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної громади "Віфанія" у Деснянському районі м. Києва євангельських християн-баптистів, зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України від 8 липня 1992 року N 599 (у редакції розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30 березня 2005 року N 480), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали