Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 17 червня 1993 року N 656 "Про реєстрацію статуту релігійної громади: Помісна церква євангельських християн баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2018 р. N 808

Київ

Про внесення змін до розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 17 червня 1993 року N 656 "Про реєстрацію статуту релігійної громади: Помісна церква євангельських християн баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву пастора релігійної громади: Помісна церква євангельських християн-баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва від 25 січня 2018 року та протокол Загальних Зборів членів релігійної громади: Помісна церква євангельських християн-баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва від 25 січня 2018 року N 01:

1. У заголовку розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 17 червня 1993 року N 656 "Про реєстрацію статуту релігійної громади: Помісна церква євангельських християн баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва" слова "релігійної громади: Помісна церква євангельських християн баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНА ЦЕРКВА) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВОСКРЕСІННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА".

2. У абзаці першому розпорядження Представника Президента України у місті Києві від 17 червня 1993 року N 656 "Про реєстрацію статуту релігійної громади: Помісна церква євангельських християн баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва" слова "релігійної громади: Помісна церква євангельських християн-баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва" замінити словами "релігійної організації "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНА ЦЕРКВА) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ВОСКРЕСІННЯ" У ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА".

3. Зареєструвати зміни до статуту релігійної громади: Помісна церква євангельських християн-баптистів "Воскресіння" у Дніпровському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 17 червня 1993 року N 656, виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали