ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 1148

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 14.07.95 N 334-р

Відповідно до ст. 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" та враховуючи заяву настоятеля, голови парафіяльної ради, голови парафіяльних зборів Грецької релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва від 03.05.2012 та протокол парафіяльних зборів зазначеної релігійної громади від 25.01.2012 N 1, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Зареєструвати зміни до Статуту Грецької релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 14.07.95 N 334-р "Про реєстрацію Статуту релігійної громади Грецької Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Внести зміни до заголовка та абзацу першого розпорядження виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 14.07.95 N 334-р, замінивши слова: "релігійної громади Грецької Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари у Дарницькому районі м. Києва" словами: "Грецької релігійної громади Української Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари у Дніпровському районі м. Києва".

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали