ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2012 р. N 879

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2012 N 563

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги" та з метою забезпечення безпеки та громадського порядку навколо НСК "Олімпійський" у зв'язку з проведенням в м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.04.2012 N 563 "Про встановлення тимчасового огородження та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (Розпорядження N 563):

1.1. Назву розпорядження викласти у новій редакції:

"Про встановлення тимчасового огородження, дорожніх знаків у зонах паркування автотранспорту вболівальників та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

1.2. Підпункт 1.1 пункту 1 розпорядження викласти в новій редакції:

"1.1. Виконати роботи по встановленню тимчасового огородження, тимчасових дорожніх знаків у зонах паркування автотранспорту вболівальників та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

1.3. Підпункт 1.2 пункту 1 розпорядження викласти в новій редакції:

"1.2. Виконати самостійно або виступити замовником послуг, необхідних для виконання робіт, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження".

1.4. Підпункт 1.3 пункту 1 розпорядження викласти в новій редакції:

"1.3. Розробити та погодити в установленому порядку схему встановлення тимчасового огородження на період проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (починаючи з 30 хв. після початку матчу до 3-х год. після закінчення матчу), схему встановлення тимчасового огородження на період проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (починаючи з 6 год. в дні проведення матчів до 30 хв. після початку матчу) та схему організації дорожнього руху в тимчасових зонах паркування автотранспорту вболівальників та у центральній частині міста на час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в місті Києві".

1.5. Підпункт 1.4 пункту 1 розпорядження викласти в новій редакції:

"1.4. Визначити (за необхідності) у встановленому порядку організацію з надання послуг, необхідних для виконання робіт, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження".

2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали