ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 964

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.09.2011 N 1669

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.09.2011 N 1669 "Про передачу функцій замовника по об'єкту: "Реставрація та ремонт забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкцію інженерних мереж цієї вулиці" (Розпорядження N 1669):

1.1. У заголовку та пункті 1 розпорядження слова "Реставрація та ремонт забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкцію інженерних мереж цієї вулиці" замінити словами "Реставрація та ремонт забудови, благоустрій території, реконструкція інженерних мереж по Андріївському узвозу у Подільському районі м. Києва".

1.2. Пункт 1 розпорядження після слів: "у Подільському районі м. Києва" доповнити словами "в три черги згідно з додатком".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
14.09.2011 N 1669
(в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 06.06.2012 N 964)


Черги будівництва по об'єкту: "Реставрація та ремонт забудови, благоустрій території, реконструкція інженерних мереж по Андріївському узвозу у Подільському районі м. Києва"

Черговість будівництва

Назва

I черга

Реконструкція інженерних мереж, благоустрій та озеленення вулиці з реконструкцією дорожнього покриття

II черга

Реставрація та ремонт фасадів забудови в межах червоних ліній

III черга

Реставрація та ремонт об'єктів забудови, благоустрій прилеглих до фронтальної забудови дворів та схилів


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали