ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2012 р. N 1013

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2012 N 814

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 105, 107 Цивільного кодексу України, статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців" та з метою здійснення організаційно-правових заходів, пов'язаних з проведенням реорганізації юридичної особи, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2012 N 814 "Про проведення організаційно-правових заходів щодо реорганізації спортивно-оздоровчого закладу "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" в комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" (Розпорядження N 814):

1.1. Виключити у заголовку та пунктах 1 - 6 розпорядження слова "спортивно-оздоровчого".

1.2. Доповнити пункт 1 після слів "Спортивний комплекс управління по фізичній культурі і спорту" словами та цифрами: "заснованого на міській комунальній власності (ідентифікаційний код 03768026)".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали