ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.07.2015 р. N 674

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні"

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації"

Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні" (Розпорядження N 114) такі зміни:

Після пункту 1 доповнити розпорядження новим пунктом 2 такого змісту:

"2. Затвердити Положення про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні, що додається".

У зв'язку із цим пункти 2 - 7 вважати відповідно пунктами 3 - 8.

Доповнити розпорядження Положенням про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні, що додається.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12 лютого 2015 року N 114
(у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 10 липня 2015 року N 674)

ПОЛОЖЕННЯ
про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні

1. Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні (далі - Інформаційний центр) є консультативно-дорадчим органом, координацію якого здійснює Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України та переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб.

Це Положення регулює організаційні питання діяльності Інформаційного центру як консультативно-дорадчого органу.

2. Інформаційний центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Регламентом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Розпорядження N 1810) (далі - Регламент), цим Положенням та іншими нормативними актами.

3. Інформаційний центр у своїй діяльності підпорядковується керівнику апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Доручення відповідального за роботу інформаційного центру - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) - є обов'язковими для виконання структурними підрозділами секретаріату Київської міської ради, апарату, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями та комунальними підприємствами, установами та організаціями комунальної власності територіальної громади міста Києва.

4. Інформаційний центр у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє із структурними підрозділами апарату, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями та центральними органами виконавчої влади та їх територіальними підрозділами.

5. Основними завданнями Інформаційного центру є:

5.1. Інформування учасників антитерористичної операції, зокрема осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про їх права, гарантії та механізм їх реалізації.

5.2. Інформування про діяльність Київського міського голови, Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва щодо допомоги учасникам антитерористичної операції, зокрема особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів.

6. Виконання завдань Інформаційного центру здійснюється через:

комунальну бюджетну установу "Контактний центр міста Києва";

управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

структурний підрозділ "Центр правової допомоги киянам, які опинилися у складних життєвих обставинах" комунального підприємства "Госпкомобслуговування";

апарати районних в місті Києві державних адміністрацій.

7. Інформаційний центр відповідно до покладених на нього завдань:

7.1. Інформує учасників антитерористичної операції, зокрема осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про права, гарантії та механізм їх реалізації на письмові та усні звернення через управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), апарати районних в місті Києві державних адміністрацій.

7.2. Інформує учасників антитерористичної операції, зокрема осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про права, гарантії та механізм їх реалізації на телефонні звернення через комунальну бюджетну установу "Контактний центр міста Києва".

7.3. Інформує про діяльність Київського міського голови, Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва щодо допомоги учасникам антитерористичної операції, зокрема особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про права, гарантії та механізм їх реалізації на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва та шляхом розсилки інформаційних повідомлень засобам масової інформації через управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7.4. Інформує про діяльність Київського міського голови, Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва щодо допомоги учасникам антитерористичної операції, зокрема особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про права, гарантії та механізм їх реалізації у комунальних та інших засобах масової інформації через Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7.5. Забезпечує обмін інформацією про допомогу учасникам антитерористичної операції, зокрема особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про права, гарантії та механізм їх реалізації між структурними підрозділами Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями та підвідомчими їм підприємствами, установами, організаціями через управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7.6. Надає консультації учасникам антитерористичної операції, зокрема особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, в тому числі військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, через структурний підрозділ "Центр правової допомоги киянам, які опинилися у складних життєвих обставинах" комунального підприємства "Госпкомобслуговування" та апарати районних в місті Києві державних адміністрацій.

7.7. Виконує інші функції, що випливають з покладених на Інформаційний центр завдань.

8. Інформаційний центр має право:

8.1. Отримувати в установленому порядку від структурних підрозділів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій інформацію, документи та матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

8.2. Брати участь у нарадах, що проводяться у Київській міській раді, виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), його структурних підрозділах, районних в місті Києві державних адміністраціях, та ініціювати скликання нарад з питань, віднесених до його компетенції.

8.3. Інформувати керівництво Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про випадки порушення встановленого порядку роботи з питань, віднесених до компетенції Інформаційного центру.

8.4. Подавати в установленому порядку відповідні пропозиції з питань, що належать до його компетенції.

8.5. Залучати спеціалістів структурних підрозділів Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (за погодженням з їхніми керівниками) для вивчення і розгляду питань, що належать до його компетенції.

9. Посадові особи структурних підрозділів секретаріату Київської міської ради, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підприємств, установ та організацій, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, які входять до складу або залучаються до роботи Інформаційного центру, виконують покладені на них обов'язки у Інформаційному центрі додатково до основних службових обов'язків.

10. Для виконання безпосередніх функцій Інформаційного центру можуть залучатися працівники на волонтерських засадах та умовах трудових угод.

 

Керівник апарату

В. Бондаренко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали