ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2017 р. N 821

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 жовтня 2013 року N 1747 "Про реконструкцію з надбудовою нежилого приміщення під амбулаторію лікарів сімейної медицини на Дарницькому бульварі, 23 у Дніпровському районі"

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи достатню кількість наявної площі нежитлових приміщень для розміщення амбулаторії лікарів сімейної медицини і відсутність потреби в надбудові третього поверху для цього:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 жовтня 2013 року N 1747 "Про реконструкцію з надбудовою нежилого приміщення під амбулаторію лікарів сімейної медицини на Дарницькому бульварі, 23 у Дніпровському районі" (Розпорядження N 1747) такі зміни:

у заголовку та в пункті 1 розпорядження слова "реконструкцію з надбудовою нежилого приміщення" замінити словами "реконструкцію нежилих приміщень";

пункт 8 розпорядження викласти в такій редакції:

"8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали