ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2017 р. N 1096

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 червня 2012 року N 993 "Про будівництво "Центру захисту тварин" на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 04 березня 2015 року N 194/1059 "Про діяльність комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин" та комунального підприємства "Притулок для тварин" (Рішення N 194/1059):

Внести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 червня 2012 року N 993 "Про будівництво "Центру захисту тварин" на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі" (Розпорядження N 993) такі зміни:

1. У пункті 1 слова "Притулок для тварин" (далі - КП "Притулок для тварин")" замінити словами "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

2. В абзаці першому пункту 2 слова "КП "Притулок для тварин" замінити словами "Комунальному підприємству "Київська міська лікарня ветеринарної медицини".

3. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.".

4. Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали