ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2017 р. N 1387

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 жовтня 2016 року N 1010 "Про будівництво транспортного пересадочного вузла на зупинці трамвайної лінії "Контрактова площа" на вул. Спаській у Подільському районі міста Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою оптимізації управлінських рішень:

1. Унести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 жовтня 2016 року N 1010 "Про будівництво транспортного пересадочного вузла на зупинці трамвайної лінії "Контрактова площа" на вул. Спаській у Подільському районі міста Києва" (Розпорядження N 1010), виклавши його у такій редакції:

"Про комплексну реконструкцію трамвайної лінії та зупинки "Контрактова площа" в межах Контрактової площі, вул. Костянтинівської, вул. Межигірської, вул. Верхній Вал та підземного пішохідного переходу на вул. Спаській у Подільському районі міста Києва

Відповідно до статей 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою поліпшення обслуговування пасажирів трамвайних маршрутів на Контрактовій площі у Подільському районі міста Києва:

1. Здійснити комплексну реконструкцію трамвайної лінії та зупинки "Контрактова площа" в межах Контрактової площі, вул. Костянтинівської, вул. Межигірської, вул. Верхній Вал та підземного пішохідного переходу на вул. Спаській у Подільському районі міста Києва.

2. Визначити комунальне підприємство "Київпастранс" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Київпастранс" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити коригування, проведення експертизи та затвердження проектної документації.

3.4. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони культурної спадщини, - Міністерства культури України та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.5. Забезпечити розробку історико-містобудівного обґрунтування та його погодження.

3.6. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.7. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.8. Під час укладання договору підряду проведення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єктів в експлуатацію майно у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік та наступні роки.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків."

2. Комунальній корпорації "Київавтодор" у встановленому порядку передати комунальному підприємству "Київпастранс" незавершені капітальні інвестиції, проектну, договірну, бухгалтерську, іншу документацію та інформацію, пов'язану з проведенням робіт з капітального ремонту підземного пішохідного переходу на вул. Спаській, 3 з благоустроєм прилеглої території у Подільському районі.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28 жовтня 2013 року N 1933 "Про капітальний ремонт підземного пішохідного переходу на вул. Спаській, 3 з благоустроєм прилеглої території у Подільському районі" (Розпорядження N 1933).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали