ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.12.2017 р. N 1592

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 липня 2016 року N 512 "Про деякі питання громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, що діють на території міста Києва"

У зв'язку з кадровими змінами:

У тексті розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 липня 2016 року N 512 "Про деякі питання громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, що діють на території міста Києва" (Розпорядження N 512) слова "керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Бондаренко В. В." в усіх відмінках замінити словами "заступник керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Ситніченко Є. В." у відповідних відмінках.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали