Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.03.2018 р. N 326

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в України", "Про місцеві державні адміністрації", на виконання підпункту 3.3 пункту 3 рішення Київської міської ради від 06 липня 2017 року N 720/2882 "Про створення комунальної бюджетної установи "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції":

1. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав" (Розпорядження N 114) викласти у такій редакції:

"Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 9 Указу Президента України від 30 січня 2015 року N 40/2015 "Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році" (Указ N 40/2015), з метою організації належного інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні:

1. Покласти на комунальну бюджетну установу "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції" функції Інформаційного центру для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні (далі - Інформаційний центр).

2. Визначити відповідальним за роботу Інформаційного центру директора комунальної бюджетної установи "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції" Кісіленко В. В.

3. Інформаційному центру здійснювати координацію оперативного надання інформації структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні.

4. Визначити, що Інформаційний центр розташовано за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

5. Встановити, що:

5.1. Прийняття письмових звернень від осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів забезпечується управлінням з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції".

5.2. Письмові заяви із доданими документами на виконання рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року N 271/271 "Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей" (Порядок N 271/271) приймаються як структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій, відповідальними за облік громадян, які звертаються за допомогою у визначеному вказаним рішенням порядку, так і через управління з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції".

5.3. Прийняття телефонних дзвінків зі зверненнями від осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів забезпечується комунальною бюджетною установою "Контактний центр міста Києва" за телефоном "15-51" спільно з комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції".

5.4. Надання правової інформації та консультацій і роз'яснень особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців і працівникам правоохоронних органів, зокрема інформування про їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, здійснюється структурним підрозділом "Центр правової допомоги киянам, які опинились в складних життєвих обставинах" комунального підприємства "Госпкомобслуговування" спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями та комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції".

6. Рекомендувати засобам масової інформації, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, започаткувати тематичну рубрику (програму) для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, інших учасників антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю."

2. Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. спільно з Департаментом суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції" забезпечити адміністрування та оновлення на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва тематичної сторінки "Допомога учасникам антитерористичної операції";

2.2. довести зміст цього розпорядження до структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва;

2.3. забезпечити роботу комунальної бюджетної установи "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції" та Ради ветеранів антитерористичної операції при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) в частині виконання цього розпорядження.

3. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним в місті Києві державним адміністраціям, підприємствам, установам та організаціям комунальної власності територіальної громади міста Києва забезпечити розміщення на своїх офіційних веб-сайтах інформації з розміщеної на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва тематичної сторінки "Допомога учасникам антитерористичної операції".

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 липня 2015 року N 674 "Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2015 року N 114 "Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні" (Розпорядження N 674).

5. Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити висвітлення цього розпорядження у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали