Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 січня 2012 року N 98 "Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 348-6/1324"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.08.2018 р. N 1548

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 січня 2012 року N 98 "Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 348-6/1324"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 24 травня 2001 року N 348-6/1324 "Про створення закладу культури "Київський театр "Вільна сцена":

Унести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 січня 2012 року N 98 "Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 24.05.2001 N 348-6/1324" (Розпорядження N 98), виклавши його в такій редакції:

"Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 24 травня 2001 року N 348-6/1324 "Про створення закладу культури" Київський театр "Вільна сцена"

Відповідно до статей 104 - 107 Цивільного кодексу України, статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", рішення Київської міської ради від 24 травня 2001 року N 348-6/1324 "Про створення закладу культури "Вільна сцена", з метою проведення державної реєстрації припинення державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс":

1. Утворити комісію з припинення державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" (ЄДРПОУ 21628004) та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" (ЄДРПОУ 02173503) шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" та затвердити її склад, що додається.

2. Комісії, утвореній згідно з пунктом 1 цього розпорядження:

2.1. Провести інвентаризацію майна державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс".

2.2. За результатами інвентаризації скласти передавальні акти, якими визначити майно, права та обов'язки, державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс", що переходять до закладу культури "Київський театр "Вільна сцена", та подати їх на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

2.3. Завершити заходи з припинення державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена" до 30 грудня 2018 року.

3. Взяти до відома, що комісія, утворена згідно з пунктом 1 цього розпорядження, розміщується за адресою: бульв. Тараса Шевченка, 3, м. Київ, 01004.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Резнікова О. Ю.".

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 23 січня 2012 року N 98
(у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 23 серпня 2018 року N 1548)

Склад
комісії з припинення державного закладу культури "Київський театр історичного портрета" (ЄДРПОУ 21628004) та державного театрально-видовищного комунального підприємства "Київський театральний осередок "Бенефіс" (ЄДРПОУ 02173503) шляхом злиття та створення на їх базі закладу культури "Київський театр "Вільна сцена"

Богомазова
Олена Анатоліївна

голова комісії (ідентифікаційний номер [...])

Воронцова
Людмила Петрівна

начальник кадрової дільниці театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра", заступник голови комісії (ідентифікаційний номер [...])

Каращук
Надія Гаврилівна

начальник відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту управління економіки та фінансів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний номер [...])

Медведчук
Наталія Зіновіївна

завідувач сектору правового забезпечення Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний номер [...])

Смєлова
Олена Миколаївна

головний спеціаліст відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту управління економіки та фінансів Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний номер [...])

 

Директор Департаменту культури

Д. Попова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали