Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року N 1346 "Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва"

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року N 1346 "Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 11 жовтня 2018 року N 1846

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
22 жовтня 2018 р. за N 220/2068

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про фізичну культуру і спорт", на виконання міської комплексної цільової програми "Молодь та спорт столиці" на 2016 - 2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 28 липня 2016 року N 870/870 (Програма N 870/870), з метою відзначення та матеріального заохочення видатних спортсменів міста Києва, досягнення яких сприяють утвердженню міжнародного авторитету міста Києва як спортивної столиці європейської держави, розвитку фізичної культури і спорту:

1. У пункті 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року N 1346 "Про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва" (Розпорядження N 1346), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 04 січня 2017 року за N 1/1593, слова "Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" замінити словами "Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

2. Унести до Положення про стипендію голови Київської міської державної адміністрації видатним спортсменам міста Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2016 року N 1346 (Розпорядження N 1346), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 04 січня 2017 року за N 1/1593, такі зміни:

2.1. Пункт 3 Положення викласти в такій редакції:

"3. Стипендія виплачується у розмірі двох прожиткових мінімумів на одну працездатну особу в розрахунку на місяць, встановлених законом про Державний бюджет України на 01 січня відповідного року, та присуджується спортсменам на конкурсних засадах за рахунок коштів бюджету міста Києва в межах загальних асигнувань Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на відповідний бюджетний рік по галузі "Фізична культура і спорт".

2.2. У тексті Положення слова "Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" в усіх відмінках замінити словами "Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" у відповідних відмінках.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали