ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2018 р. N 2319

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2017 року N 853 "Про утворення робочої групи з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил та норм розміщення автогазозаправних станцій та пунктів всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил та норм розміщення автогазозаправних станцій та пунктів всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва, враховуючи кадрові зміни у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

1. У пункті 2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2017 року N 853 "Про утворення робочої групи з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил та норм розміщення автогазозаправних станцій та пунктів всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва" (Розпорядження N 853) слова та цифри "31 грудня 2018 року" замінити словами та цифрами "31 березня 2019 року".

2. У пункті 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2017 року N 853 "Про утворення робочої групи з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил та норм розміщення автогазозаправних станцій та пунктів всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва" (Розпорядження N 853) слова "Пліса Г. В." замінити словами "Поворозника М. Ю.".

3. Унести зміни до персонального складу робочої групи з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил та норм розміщення автогазозаправних станцій всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 липня 2017 року N 853 (Розпорядження N 853) (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 березня 2018 року N 430 (Розпорядження N 430)), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
17 липня 2017 року N 853
(у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 20 грудня 2018 року N 2319)

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
робочої групи з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, правил та норм розміщення автогазозаправних станцій та пунктів всіх типів як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва

Поворозник
Микола Юрійович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова робочої групи

Давтян
Дмитро Олександрович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови робочої групи

Спасибко
Олександр Валерійович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови робочої групи

Суховий
Денис Іванович

начальник управління з питань розвитку транспортної інфраструктури Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар робочої групи

Аніщенко
Дмитро Валерійович

директор Київського комунального виробничого підприємства "Міськпаливо"

Броневицький
Сергій Петрович

начальник комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Інститут Генерального плану м. Києва"

Куцай
Олена Святославівна

інспектор Ради бізнес-омбудсмена (за згодою)

Кучабський
Юрій Любомирович

голова Ради Асоціації "Нафтогазова асоціація України" (за згодою)

Мартиненко
Владислав Володимирович

заступник начальника відділу нагляду на виробництві і об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Київській області (за згодою)

Маслов
Олексій Анатолійович

радник першого заступника голови Київської міської дєржавної адміністрації Поворозника М. Ю. з питань транспорту на громадських засадах

Оленич
Петро Сергійович

директор Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Свистунов
Олександр Вікторович

директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Сластунов
Кирил Борисович

інспектор Ради бізнес-омбудсмена (за згодою)

Ткачук
Роман Станіславович

заступник директора Департаменту - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою (Київської міської державної адміністрації)

Тур
Юлія Леонідівна

виконувач обов'язків генерального директора комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство"

Фіщук
Андрій Вікторович

директор Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Заступник голови

Д. Давтян
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали