Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 грудня 2016 року N 1366 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.01.2019 р. N 137

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 грудня 2016 року N 1366 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи лист житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5" від 16 серпня 2018 року N 263 та протокол загальних зборів мешканців ЖБК "ІНДИКАТОР-5" від 04 серпня 2018 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 грудня 2016 року N 1366 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів теплопостачання житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5" (Розпорядження N 1366) такі зміни:

1. Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

"1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" об'єкти теплопостачання житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5" згідно з додатком".

2. Назву додатка до розпорядження викласти в такій редакції:

"Об'єкти теплопостачання житлово-будівельного кооперативу "ІНДИКАТОР-5", які безоплатно приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюються на праві господарського відання за КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО".

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали