Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2018 року N 837 "Про утворення Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2019 р. N 586

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2018 року N 837 "Про утворення Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві"

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про дорожній рух", розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року N 481-р "Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року" (Розпорядження N 481-р), рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 824/7060 "Про затвердження Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року" (Рішення N 824/7060), у зв'язку з кадровими змінами та з метою функціонування координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві:

1. Унести зміни до персонального складу Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2018 року N 837 (Розпорядження N 837), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Унести до Положення про Координаційну раду з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2018 року N 837 (Розпорядження N 837), такі зміни:

пункт 1 Положення викласти в такій редакції;

"1. Координаційна рада з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві (далі - Координаційна рада) є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), утвореним для координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо питань, пов'язаних з реалізацією виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року N 481-р (Розпорядження N 481-р), та Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженої рішенням Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 824/7060 (Рішення N 824/7060) (у редакції рішення Київської міської ради від 06 липня 2017 року N 724/2886 (Рішення N 724/2886)), в частині транспорту та міської мобільності, інших повноважень стосовно підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві."

пункт 8 Положення викласти в такій редакції:

"8. Координаційна рада утворюється у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів Координаційної ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах.

До складу Координаційної ради можуть входити представники виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районних в місті Києві державних адміністрацій, депутати Київської міської ради, представники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представники громадськості та інші особи (за згодою)".

пункт 9 Положення викласти в такій редакції:

"9. Голова Координаційної ради здійснює загальне керівництво її діяльністю, визначає порядок її роботи, головує на засіданнях, здійснює моніторинг реалізації рішень Координаційної ради, представляє Координаційну раду у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності. В разі відсутності голови Координаційної ради його повноваження виконує заступник голови Координаційної ради."

3. Пункт 4 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18 травня 2018 року N 837 "Про утворення Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві" (Розпорядження N 837) викласти в такій редакції:

"4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю."

 

Голова

В. Кличко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18 травня 2018 року N 837
(у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 03 квітня 2019 року N 586)

Персональний склад
Координаційної ради з питань підвищення рівня безпеки та організації дорожнього руху в м. Києві

ПОВОРОЗНИК
Микола Юрійович

перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова

ДАВТЯН
Дмитро Олександрович

заступник голови Київської міської державної адміністрації, заступник голови

ЧЕРНІЙ
Віктор Данилович

директор КП "Центр організації дорожнього руху", секретар

АГАНІН
Богдан Юрійович

начальник відділу безпеки дорожнього руху управління моніторингу та аналітичного забезпечення Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції (за згодою)

АНДРЄЄВ
Андрій Сергійович

виконувач обов'язків директора КП "Київблагоустрій"

БЕСПАЛОВ
Дмитро Олександрович

директор товариства з обмеженою відповідальністю "А+С Україна" (за згодою)

ВЕРЕС
Леся Іванівна

заступник керівника апарату - начальник юридичного управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ГУСТЄЛЄВ
Олександр Олександрович

генеральний директор КК "Київавтодор"

ГІНЗБУРГ
Валентина Григорівна

директор Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ЗОЗУЛЯ
Юрій Георгійович

начальник Управління патрульної поліції у м. Києві (за згодою)

КАМСЬКИЙ
Володимир Павлович

заступник директора з організації дорожнього руху КП "Центр організації дорожнього руху"

КРУЦЕНКО
Володимир Іванович

директор КП "Київміськсвітло"

ЛЕВЧЕНКО
Дмитро Валентинович

генеральний директор КП "Київпастранс"

МАЛЯРЕВИЧ
Олесь Вікторович

депутат Київської міської ради, перший заступник голови (з питань інвестиційної діяльності) постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (за згодою)

НАЗАРОВ
Юрій Леонідович

директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

НІМАС
Олександр Ярославович

директор КП "Київтранспарксервіс"

ОКОПНИЙ
Олексій Юрійович

депутат Київської міської ради, голова постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами (за згодою)

ПАНЧІЙ
Тарас Михайлович

перший заступник директора - начальник управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

РЕЗНІКОВ
Олексій Юрійович

радник Київського міського голови на громадських засадах

РЕПІК
Володимир Михайлович

директор Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

СВИСТУНОВ
Олександр Вікторович

директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

СТРАННІКОВ
Андрій Миколайович

депутат Київської міської ради, голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (за згодою)

ТКАЧУК
Роман Станіславович

начальник управління з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ФІДАНЯН
Олена Григорівна

директор Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

ШПИЛЬОВИЙ
Іван Федорович

виконувач обов'язків директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

Перший заступник голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали