Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 грудня 2017 року N 1559 "Про реконструкцію будівлі майстерні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Школа спорту" на вулиці Преображенській, 17 у Солом'янському районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.04.2019 р. N 731

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 грудня 2017 року N 1559 "Про реконструкцію будівлі майстерні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Школа спорту" на вулиці Преображенській, 17 у Солом'янському районі"

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою створення належних умов для навчання та виховання дітей:

Унести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 грудня 2017 року N 1559 "Про реконструкцію будівлі майстерні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Школа спорту" на вулиці Преображенській, 17 у Солом'янському районі" (Розпорядження N 1559), виклавши його у такій редакції:

"Про реконструкцію будівлі майстерні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Школа спорту" на вулиці Преображенській, 17 у Солом'янському районі з влаштуванням тренувальних залів для занять спортом

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою створення належних умов для навчання та виховання дітей:

1. Здійснити до 31 грудня 2021 року реконструкцію будівлі майстерні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Школа спорту" на вулиці Преображенській, 17 у Солом'янському районі з влаштуванням тренувальних залів для занять спортом.

2. Визначити комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду "Житло-сервіс" (далі - КП "Житло-сервіс") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Житло-сервіс" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити завершення розробки проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для введення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2019 році буде здійснюватися в межах асигнувань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

4.2. Відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно з затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - КП "Житло-сервіс".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктами 1, 2 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049) в частині фінансування у 2020 та 2021 роках.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації Непопу В. І.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Непопа В. І."

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали