Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 жовтня 2018 року N 1943 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Будівництво житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській, 1-г у Деснянському районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2019 р. N 906

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 жовтня 2018 року N 1943 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Будівництво житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській, 1-г у Деснянському районі"

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, та рішення постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року N 1403 (протокол від 15 лютого 2019 року N 115/2019), з метою підвищення ефективності залучення інвесторів:

1. Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 жовтня 2018 року N 1943 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Будівництво житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській, 1-г у Деснянському районі" (Розпорядження N 1943) такі зміни:

у заголовку розпорядження слова та цифри "Будівництво житлового будинку з об'єктами соціально-культурного призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській, 1-г у Деснянському районі" замінити словами "Будівництво житлових будинків з об'єктами громадського призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській у Деснянському районі";

у підпункті 3.1 пункту 3 розпорядження слова та цифри "вул. Милославській, 1-г" замінити словами "вул. Милославській".

2. Абзац перший переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 жовтня 2018 року N 1943 (Розпорядження N 1943), викласти в такі редакції: "Будівництво житлових будинків з об'єктами громадського призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-центр") на вул. Милославській у Деснянському районі".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали