Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 лютого 2018 року N 173 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2019 р. N 903

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 лютого 2018 року N 173 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" (лист від 04 березня 2019 року N 309), протокол засідання Наглядової ради АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" від 08 лютого 2019 року N 12, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 08 лютого 2018 року N 173 "Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж ПАТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" (Розпорядження N 173) такі зміни:

1. Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

"1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішні теплові мережі АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" та закріпити на праві господарського відання за КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" згідно з додатком".

2. Назву додатка до розпорядження викласти в такій редакції:

"Зовнішні теплові мережі АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ", які безоплатно приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюються на праві господарського відання за КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали