Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 липня 2018 року N 1361 "Про оснащення закладів бюджетної сфери системою диспетчеризації та моніторингу енергоспоживання"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2019 р. N 1186

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 липня 2018 року N 1361 "Про оснащення закладів бюджетної сфери системою диспетчеризації та моніторингу енергоспоживання"

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" частини першої статті 27, підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", абзацу п'ятого статті 7 Закону України "Про теплопостачання", з метою забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів бюджетними установами:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 липня 2018 року N 1361 "Про оснащення закладів бюджетної сфери системою диспетчеризації та моніторингу енергоспоживання" (Розпорядження N 1361) такі зміни:

1. Підпункт 3.3 пункту 3 розпорядження викласти в такій редакції:

"3.3. Забезпечити розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.".

2. Підпункт 4.1 пункту 4 розпорядження викласти в такій редакції:

"4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2019 році буде здійснюватися відповідно до бюджетних призначень, встановлених бюджетом міста Києва на 2019 рік для головних розпорядників, зазначених у пункті 5 цього розпорядження, за бюджетними програмами КПКВКМБ 0817323 "Будівництво установ та закладів соціальної сфери", 1017324 "Будівництво установ та закладів культури", 0717322 "Будівництво медичних установ та закладів" відповідно.".

3. Підпункт 4.3 пункту 4 розпорядження викласти в такій редакції:

"4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).".

4. Пункт 5 розпорядження викласти в такій редакції:

"5. Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049) в частині фінансування у 2020 році.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступникам голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.".

5. Пункт 6 розпорядження викласти в такій редакції:

"6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали