Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 жовтня 2013 року N 1956 "Про реконструкцію міжшкільного стадіону загальноосвітніх навчальних закладів N 214 на просп. Оболонському, 9-а та N 225 на просп. Оболонському, 9-б з облаштуванням бігових і велосипедних доріжок та благоустроєм території в Оболонському районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.07.2019 р. N 1338

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 жовтня 2013 року N 1956 "Про реконструкцію міжшкільного стадіону загальноосвітніх навчальних закладів N 214 на просп. Оболонському, 9-а та N 225 на просп. Оболонському, 9-б з облаштуванням бігових і велосипедних доріжок та благоустроєм території в Оболонському районі"

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою здійснення необхідних організаційно-правових заходів для забезпечення реконструкції об'єкта:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 жовтня 2013 року N 1956 "Про реконструкцію міжшкільного стадіону загальноосвітніх навчальних закладів N 214 на просп. Оболонському, 9-а та N 225 на просп. Оболонському, 9-б з облаштуванням бігових і велосипедних доріжок та благоустроєм території в Оболонському районі" (Розпорядження N 1956) такі зміни:

заголовок розпорядження після слів "Про реконструкцію" доповнити словами "будівель і споруд";

пункт 1 розпорядження після слів "проектування та реконструкції" доповнити словами "будівель і споруд";

пункт 3 розпорядження виключити.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали