Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 квітня 2018 року N 570 "Про утворення міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з функціонуванням заводу ПрАТ "Фанери та плити"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.08.2019 р. N 1511

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 квітня 2018 року N 570 "Про утворення міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з функціонуванням заводу ПрАТ "Фанери та плити"

У зв'язку з кадровими змінами та з метою забезпечення належної роботи міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з функціонуванням заводу ПрАТ "Фанери та плити":

1. У пункті 3 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 квітня 2018 року N 570 "Про утворення міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з функціонуванням заводу ПрАТ "Фанери та плити" (Розпорядження N 570) цифри та слова "01 квітня 2019 року" замінити цифрами та словами "24 грудня 2019 року".

2. Унести до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо врегулювання проблемних питань, пов'язаних з функціонуванням заводу ПрАТ "Фанери та плити", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06 квітня 2018 року N 570 (Розпорядження N 570), такі зміни:

Позицію складу міжвідомчої робочої групи:

"ТКАЧУК
Роман Станіславович

заступник директора Департаменту - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою"

Замінити позицією:

"ТКАЧУК
Роман Станіславович

начальник Управління з питань цивільного захисту"

Увести до складу:

БОРОДЮКА
Андрія Олександровича

головного спеціаліста відділу промисловості управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва

ШТАНКЕВИЧА
Євгена Ярославовича

начальника відділу - старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу відділу державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря управління державного екологічного нагляду (контролю) у м. Києві

Вивести зі складу Багана А. О., Білицького П. О., Новікова О. О., Ялового К. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали