Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 жовтня 2018 року N 1844 "Про будівництво додаткового корпусу Київської міської клінічної лікарні N 11 Дніпровського району м. Києва на вул. Рогозівській, 6 для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2019 р. N 1773

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 жовтня 2018 року N 1844 "Про будівництво додаткового корпусу Київської міської клінічної лікарні N 11 Дніпровського району м. Києва на вул. Рогозівській, 6 для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою зміни виду будівельних робіт задля дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 жовтня 2018 року N 1844 "Про будівництво додаткового корпусу Київської міської клінічної лікарні N 11 Дніпровського району м. Києва на вул. Рогозівській, 6 для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО" (Розпорядження N 1844) такі зміни:

1. Заголовок розпорядження викласти в такій редакції:

"Про реконструкцію будівель з добудовою додаткового корпусу для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні N 11 Дніпровського району м. Києва на вул. Рогозівській, 6".

2. Пункт 1 розпорядження викласти в такій редакції:

"1. Здійснити у 2019 та 2020 роках реконструкцію будівель з добудовою додаткового корпусу для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні N 11 Дніпровського району м. Києва на вул. Рогозівській, 6".

3. Підпункт 4.2 пункту 4 розпорядження викласти в такій редакції:

"4.2. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктами 1, 2 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали