Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 квітня 2018 року N 704 "Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.12.2019 р. N 2084

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 квітня 2018 року N 704 "Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах"

Відповідно до статей 5, 6, 26 Закону України "Про дорожній рух", статей 19, 20 Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 листопада 2007 року N 1456 "Про реконструкцію транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах" (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 травня 2017 року N 599 (Розпорядження N 599)), з метою продовження обмеження руху транспортних засобів у зв'язку з виконанням робіт з реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 квітня 2018 року N 704 "Про тимчасове обмеження руху транспортних засобів на перетині проспекту Перемоги з вул. Вадима Гетьмана у Солом'янському та Шевченківському районах" (Розпорядження N 704) такі зміни:

1. У пункті 1 розпорядження цифри і слова "15 листопада 2019 року" замінити цифрами і словами "15 травня 2020 року".

2. У пункті 5 розпорядження слова "Калініна М. В." замінити словами "Харнама М. В.".

3. У пункті 6 розпорядження слова "заступника голови Київської міської державної адміністрації Давтяна Д. О." замінити словами "першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.".

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали