ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2123

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.02.2011 N 252

Відповідно до підпункту 5 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 161 Закону України "Про теплопостачання", пункту 42 частини другої статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" і Положення про Ліцензійну комісію виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань ліцензування провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.02.2009 N 188 "Про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії", в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.02.2011 N 252 "Про затвердження складу Ліцензійної комісії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з питань ліцензування провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії" (Розпорядження N 252) (далі Ліцензійна комісія), а саме:

вивести зі складу Ліцензійної комісії Круліковську Оксану Віталіївну - в. о. голови представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в м. Києві;

ввести до складу Ліцензійної комісії Демиденка Сергія Калениковича - заступника начальника Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження.

2. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації О. В. Мазурчака.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали