ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.12.2011 р. N 2307

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення ефективного функціонування районних в місті Києві державних адміністрацій та належної реалізації прав мешканців територіальних громад районів в місті Києві:

1. Внести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121) згідно з додатком.

2. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у тижневий термін розробити та подати на затвердження в установленому порядку проект рішення Київської міської ради про внесення змін до Положення про порядок розміщення тимчасових споруд у м. Києві щодо визначення участі районних в місті Києві державних адміністрацій в частині розробки комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території відповідного району, а також щодо вирішення питань встановлення та демонтажу тимчасових споруд відповідно до вимог такої схеми, затвердженої в установленому порядку.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в тижневий термін підготувати проект рішення Київської міської ради щодо підпорядкування структурних підрозділів КК "Київавтодор" районним в місті Києві державним адміністраціям.

4. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
07.12.2011 N 2307

Зміни
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121)

1. Додаток 3 до розпорядження після пункту 3 доповнити новим пунктом такого змісту:

"4) здійснення функцій орендодавця щодо майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданого до сфери управління відповідної районної в місті Києві державної адміністрації, відповідно до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 N 34/6250 (Положення N 34/6250)";

У зв'язку з цим пункт 4 та 5 вважати відповідно пунктами 5 та 6.

2. У додатку 4 до розпорядження:

2.1. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6) організація місцевих ринків, ярмарків, сезонної торгівлі (крім в межах території: Європейська площа - вул. Михайла Грушевського - Паркова дорога - площа Слави - вул. Суворова - вул. Московська - вул. Кутузова - площа Лесі Українки - бульвар Лесі Українки - вул. Басейна - Бессарабська площа - бульвар Тараса Шевченка - вул. Володимирська - Софійська площа - Михайлівська площа - вул. Трьохсвятительська - Європейська площа, включаючи вул. Хрещатик та майдан Незалежності) відповідно до схеми, затвердженої розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), сприяння розвитку всіх форм торгівлі".

2.2. Пункт 26 викласти у такій редакції:

"26) підготовка та подання проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про переведення житлових приміщень до нежитлового фонду за погодженням з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".
 
3. У додатку 5 до розпорядження:

3.1. Пункт 6 викласти у такій редакції:

"6) надання дозволів на перепланування, переобладнання жилих будинків, жилих і нежилих у жилих будинках приміщень у встановленому порядку за погодженням з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

3.2. Доповнити додаток новими пунктами 9 та 10 такого змісту:

"9) моніторинг території районів з метою виявлення фактів самовільного будівництва;

10) погодження комплексних схем розташування тимчасових споруд в частині території відповідного району міста Києва, місць розташування та функціонального призначення тимчасових споруд на території району, формування списків та графіків на демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд та подання їх на комісію з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм) в місті Києві для прийняття відповідних рішень".

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали