ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2011 р. N 2500

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.09.2011 N 1778

Відповідно до статті 6 Закону України "Про архітектурну діяльність", постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.99 N 2137 "Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів", з метою ефективного проведення містобудівного конкурсу на визначення кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. У тексті розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.09.2011 N 1778 "Про визначення кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини" (Розпорядження N 1778) слова "Київсистемоменеджмент" замінити словами "Київське інвестиційне агентство".

2. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали