Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2018 року N 2358 "Про адресний перелік місць розміщення атракціонів у місті Києві"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2019 р. N 844

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2018 року N 2358 "Про адресний перелік місць розміщення атракціонів у місті Києві"

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01 березня 2006 року N 110 "Про затвердження правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки", з метою забезпечення реалізації затвердженого адресного переліку місць розміщення атракціонів у місті Києві:

Унести до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 грудня 2018 року N 2358 "Про адресний перелік місць розміщення атракціонів у місті Києві" (Розпорядження N 2358) такі зміни:

пункт 2 викласти в новій редакції такого змісту:

"2. КП "Міський магазин":

2.1. Надавати Департаменту промисловості та розвитку підприємництва пропозиції до адресного переліку місць розміщення атракціонів на наступний рік до 25 грудня поточного року.

2.2. Під час підготовки пропозицій щодо адресного переліку місць розміщення атракціонів у місті Києві погоджувати їх із структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), до координації або підпорядкування яких відносяться балансоутримувачі територій, на яких буде розміщено атракціони."

Доповнити пунктом 3 такого змісту:

"3. Комунальним підприємствам, що провадять свою діяльність у сфері торгівлі та підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, забезпечити визначення суб'єктів господарювання відповідно до затвердженого адресного переліку на конкурентній основі."

У зв'язку з цим пункти 3 - 4 вважати відповідно пунктами 4 - 5.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали