ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2012 року N 107

Про внесення змін до складу експертної комісії

Відповідно до наказу Державного комітету архівів України від 17 грудня 2007 року N 183 "Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного та комунального підприємства, установи та організації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2008 року за N 13/14704, Положення про експертну комісію Держземагентства України, затвердженого наказом Держземагентства України від 09.08.2011 N 66, у зв'язку з кадровими змінами в центральному апараті Держземагентства України наказую:

1. Вивести зі складу експертної комісії, затвердженої наказом Держземагентства України від 13.07.2011 N 45 "Про склад експертної комісії Держземагентства України", Долинського Ігоря Миколайовича та Тугай Ірину Володимирівну.

2. Ввести до складу експертної комісії Славіна Ігоря Васильовича - заступника начальника Управління - начальника відділу нормативного регулювання державного земельного кадастру Управління державного земельного кадастру та Андрущенко Віру Григорівну - начальника відділу роботи з кадрами центрального апарату Управління кадрової роботи та персоналу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Калюжного М. Н.

 

Голова

С. М. Тимченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали