МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 березня 2012 року N 267

Про внесення змін до складу фахового журі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012"

У зв'язку з виробничою необхідністю та з метою координаційної роботи організації та проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" наказую:

1. Унести до складу фахового журі третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" (далі - Конкурс), утвореного наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02 лютого 2012 р. N 104 "Про проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2012" (Наказ N 104), такі зміни:

вивести зі складу фахового журі Конкурсу у номінації "Іноземна мова" (англійська) Шопулко Марію Никифорівну, методиста вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, відповідального секретаря журі;

увести до складу фахового журі Конкурсу у номінації "Іноземна мова" (англійська) Кауліну Наталію Вікторівну, методиста вищої категорії Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, відповідального секретаря журі.

2. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали