МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.05.2012 р. N 89-рк

Про внесення змін до складу комісії з питань нагородження при облдержадміністрації

Відповідно до статті 2,пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення додержання порядку представлення до нагородження, впровадження принципів відкритості, гласності та прозорості, широкого залучення громадськості до процесу нагородження та враховуючи кадрові зміни:

1. Внести такі зміни до складу комісії з питань нагородження при облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 21 червня 2005 року N 98-рк "Про створення комісії з питань нагородження при облдержадміністрації" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 28.12.2010 N 360-рк (Розпорядження N 360-рк)):

1) вивести із складу комісії з питань нагородження при облдержадміністрації ЄВЧЕНКА Володимира Олександровича;

2) увести до складу комісії з питань нагородження при облдержадміністрації РУСС Світлану Миколаївну, начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації як члена цієї комісії.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали