ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2012 р. N 598

Про внесення змін до складу Комісії з питань утилізації чи знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку із кадровими змінами:

внести зміни до складу Комісії з питань утилізації чи знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.10.2006 N 1013 (зі змінами), вивівши Слєпцова А. А., Парталу М. О., Іванова С. В. та увівши до нього:

Донченко
Тетяну Вікторівну

-

начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Луганській області, членом комісії (за згодою)

Незнамову
Ірину Миколаївну

-

начальника відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв і тютюнових виробів регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової служби у Луганській області, секретарем комісії (за згодою)

Червонного
Бориса Сергійовича

-

заступника начальника Головного управління економіки - начальника управління споживчого ринку, цінової політики та реформування власності Головного управління економіки облдержадміністрації, заступником голови комісії.


 

Голова

В. М. Пристюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали