МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 травня 2012 року N 370

Про внесення змін до складу Комітету з конкурсних торгів МОЗ України

Відповідно до статті 11 Закону України "Про здійснення державних закупівель" наказую:

1. У зв'язку з тимчасовою відсутністю (через хворобу) начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції, члена Комітету з конкурсних торгів Стахівського С. М. унести до складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України, затвердженого пунктом 1 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 15.03.2012 N 163 (Наказ N 163), такі зміни:

1.1. Вивести зі складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції, члена Комітету з конкурсних торгів Стахівського С. М.

1.2. Увести до складу Комітету з конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції, члена Комітету з конкурсних торгів Левченко О. М.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали