ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2012 р. N 591-01р

Про внесення змін до складу комітету забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Одеси

Відповідно до ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", для активізації роботи комітету забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Одеси:

1. Внести зміни до складу комітету забезпечення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Одеси, затвердженого розпорядженням міського голови від 14.09.2011 р. N 1609-01р "Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови від 24.03.2010 р. N 690-01р "Про додаткові заходи щодо створення безбар'єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями у м. Одесі":

1.1. Виключити зі складу комітету:

- Орлова Олександра Віталійовича - заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- Сошенка Олександра Васильовича.

1.2. Включити до складу комітету:

- Підгайного Сергія Григоровича - голову комітету, заступника міського голови;

- Стерлядова Павла Юрійовича - в. о. директора департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О. О.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали