МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.11.2011 р. N 212-рк

Про внесення змін до складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 28 Закону України "Про державну службу", пункту 2 Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року N 199, постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року N 272 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу із зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців першої - третьої категорії, призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України та Кабінетом Міністрів України" та у зв'язку із кадровими змінами:

1. Внести такі зміни до складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 листопада 2009 року N 231-рк "Про створення конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 22.12.2010 N 352-рк (Розпорядження N 352-рк)).

1.1. Вивести із складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації Мартинову Наталю Василівну.

1.2. Ввести до складу конкурсної комісії із зарахування до кадрового резерву на посаду голови облдержадміністрації Тульського Михайла Івановича, виконувача обов'язків начальника Головного управління економіки облдержадміністрації як члена цієї комісії.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали