Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про внесення змін до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 10 Міністерства охорони здоров'я України"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 серпня 2018 року N 1428

Про внесення змін до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 10 Міністерства охорони здоров'я України"

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказую:

Унести зміни до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 10 Міністерства охорони здоров'я України", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 02.07.2018 N 1233 (Наказ N 1233), замінивши слова та цифри "Савич Сергій Володимирович, лікар-уролог урологічного кабінету Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 10 Міністерства охорони здоров'я України" словами та цифрами "Живогляд Тетяна Леонідівна, лікар-акушер-гінеколог Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 10 Міністерства охорони здоров'я України".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Державний секретар

А. Янчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали