МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2011 року N 668

Про внесення змін до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)

У зв'язку із кадровими змінами в апараті Мінагрополітики України наказую:

1. Внести такі зміни до складу ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) (далі - комісія), затвердженого наказом Мінагрополітики від 25.05.2009 N 359 "Про затвердження Положення про ліцензійну комісію з ліцензування провадження господарської діяльності з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), і складу ліцензійної комісії":

1.1. Увести до складу комісії:

Романцову О. В. - провідного спеціаліста відділу екологічно безпечних методів захисту рослин та токсикології Головної державної інспекції захисту рослин, секретаря комісії;

Калініна Є. В. - голову правління Громадської організації "Українська асоціація фумігації і захисту рослин", члена комісії (за згодою).

1.2. Вивести із складу комісії Станіславського С. В.

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

О. В. Сень

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали