Додаткова копія: Про внесення змін до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій стосовно реалізації проекту "4а гілка Київського метрополітену"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 жовтня 2018 року N 1552

Про внесення змін до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій стосовно реалізації проекту "4а гілка Київського метрополітену"

Наказую:

Ввести до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій стосовно реалізації проекту "4а гілка Київського метрополітену", утвореної наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.10.2018 N 1505 (Наказ N 1505) (далі - міжвідомча робоча група), Гришкевич Оксану Миколаївну - директора департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку як члена міжвідомчої робочої групи та Данчик Юлію Володимирівну - головного спеціаліста відділу правового забезпечення реального сектору економіки управління правового забезпечення економічної політики юридичного департаменту Мінекономрозвитку як секретаря міжвідомчої робочої групи.

 

Виконувач обов'язків Міністра

Ю. П. Бровченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали