ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 січня 2012 року N 59

Про внесення змін до складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності (в частині представництва саморегулівних організацій оцінювачів)

Відповідно до листа Голови Всеукраїнської громадської організації "Спілка оцінювачів України" від 19.12.2011 N 30/11 стосовно заміни представника у складі Наглядової ради з питань оціночної діяльності наказую:

1. Внести у додаток до наказу Фонду державного майна України від 11.06.2010 N 787 "Щодо затвердження складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності (в частині представництва саморегулівних організацій оцінювачів)" такі зміни:

- виключити Шевич Тамару Євгеніївну, члена правління "Спілки оцінювачів України", зі складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності;

- включити Дзюбка Віктора Васильовича, першого заступника Голови "Спілки оцінювачів України", до складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління з питань оціночної діяльності.

 

Заступник Голови Фонду

І. Хотей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали