ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 січня 2012 року N 97

Про внесення змін до складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності (в частині представництва саморегулівних організацій оцінювачів)

Відповідно до листа голови всеукраїнської громадської організації "Асоціація Фахівців Оцінки" від 13.01.2012 N 01/01 стосовно заміни представника у складі Наглядової ради з питань оціночної діяльності наказую:

1. Внести у додаток до наказу Фонду державного майна України від 11.06.2010 N 787 "Щодо затвердження складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності (в частині представництва саморегулівних організацій оцінювачів)" такі зміни:

- виключити Мирошніченко Тетяну Іванівну, заступника Голови "Асоціації Фахівців Оцінки", зі складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності;

- включити Трухана Валерія Павловича, заступника Голови "Асоціації Фахівців Оцінки", до складу Наглядової ради з питань оціночної діяльності.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління з питань оціночної діяльності.

 

Заступник Голови Фонду

І. Хотей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали