КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.11.2011 р. N 1279

Про внесення змін до складу обласної комісії з питань визначення попередніх обсягів державної фінансової підтримки суб'єктів господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 N 587 "Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства":

1. Увести до складу обласної комісії з питань визначення попередніх обсягів державної фінансової підтримки суб'єктів господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством (далі - комісія), затвердженої розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 29.06.2011 N 655 (Розпорядження N 655):

Шевченка
Олександра Олександровича

- начальника Головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, заступника голови комісії:

Давиденка
Андрія Юрійовича

- заступника начальника управління - начальника відділу сприяння розвитку галузі рослинництва Головного управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, члена комісії.

2. Вивести зі складу комісії:

Покотила Олександра Володимировича, Тарасенка Тараса Миколайовича.

 

Голова адміністрації

А. Й. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали