МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2012 р. N 146-р

Про внесення змін до складу ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області

Відповідно до статей 2, 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2010 року N 1797-р "Про поглиблення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та асоціацій органів місцевого самоврядування", у зв'язку з кадровими змінами, що відбулися в органах місцевого самоврядування міста Южноукраїнська:

1. Вивести із складу ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації від 05.05.2010 N 127-р "Про раду з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Миколаївській області", Стуліна Андрія Миколайовича.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали